Apie įmonę

MEGRAME MEDIS įkurta 1999 m. lapkričio 2 d. Tai -  viena didžiausių ir pažangiausių medinių langų ir durų gamintojų Lietuvoje. Esame gerai žinomi ne tik savo šalyje, bet ir kitose kokybę vertinančiose rinkose: Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Skandinavijos šalyse, Rusijoje, Ukrainoje.

Siekdami išlaikyti verslo konkurencingumą, nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, naujausią gamybinę ir programinę įrangą bei inovatyvias technologijas. Turėdami tokią pažangią techninę bazę, galime pagaminti išskirtinių konstrukcijų, nestandartinių formų ir ypač didelių matmenų langus bei duris. 

Aukščiausios kokybės sertifikuota produkcija: šilti ir stilingi mediniai langai, durys, fasadai atsakingai gaminami naudojant tik patvarias ir ekologiškas medžiagas. Nepriekaištinga darbų ir medžiagų kokybė užtikrina gaminio ilgaamžiškumą ir jie tampa puikia investicija į Jūsų būstą.

Apie įmonęApie įmonę
Apie įmonę Apie įmonę 

Nuo 2014m. beveik visos gamybos operacijos yra maksimaliai automatizuotos, naudojant technologiškai pranašesnę įrangą - taip sutaupėme vietos, patogiau ir nuosekliau išdėstėme darbo vietas, sumažinome žmonėms tenkantį darbo krūvį ir, žinoma, gerokai sumažinome tikimybę, kad gamybos proceso metu kuris nors gaminio elementas bus netyčia pažeistas ar net sugadintas. Taigi galime užtikrinti, kad mūsų gamykloje pagaminti mediniai langai ir durys, pasiekiantys statomus namus, - šiandien yra dar kokybiškesni.  

Įvairiausių medinių langų formų pasirinkimas, didelis spalvų spektras leidžia sukurti puikų estetinį vaizdą. Galime pagaminti langus ir duris, tenkinančius įvairiausios architektūros projektų reikalavimus.   

Apie įmonę Apie įmonę 
Apie įmonę Apie įmonę