Ekologija

Natūralus medis visada lieka populiarus ir madingas, prie jo malonu leistis, jis yra tvirtas ir ilgaamžis. Su MEGRAME MEDIS mediniais langais ir durimis sukursite sveiką, komfortišką namų aplinką, sumažinsite šildymo išlaidas ir pakelsite savo būsto vertę.

MEGRAME MEDIS gamyboje ypač akcentuoja ekologiškumą - tiek gamybos proceso ekologiškumą, kuomet visi procesai organizuojami draugišku aplinkai principu, tiek pačio gaminio ekologiškumą, nekenksmingumą žmonėms.

ATSAKINGAS MEDŽIAGŲ PANAUDOJIMAS. Mediniai langai yra visiškai nekenksmingi žmonėms ir juos supančiai aplinkai. Langaidurys ir fasadai impregnuojami linų sėmenų pagrindu pagamintais impregnantais, gruntuojami, dažomi ar lakuojami vokiškomis vandens pagrindu pagamintomis medžiagomis. Dažuose nėra jokių kenksmingų medžiagų, tokių kaip formaldehidai.

Mediena yra vienintelė visiškai natūrali žaliava, naudojama langų gamyboje. Mediniai langai nekaupia elektrostatinio krūvio (kaip pvz. plastikiniai langai), todėl netraukia dulkių ir jų nereikia valyti antistatinėmis priemonėmis. Medis yra natūrali medžiaga, kuri tam tikra apimtimi keičiasi vandens garais su oru, t.y. mediniai langai "kvėpuoja". Patvarūs, ekologiški vandens pagrindu pagaminti dažai neužkemša medienos porų, todėl padengimas netrukdo šiam procesui. Medis padeda palaikyti drėgmės balansą ir natūralų mikroklimatą, todėl sukuriama sveika aplinka tokiame būste gyvenantiems žmonėms. 

ENERGIJOS VARTOJIMO EFEKTYVUMAS. Šiandien naujų pastatų statyboje ar senų statinių renovacijoje ypač pabrėžiamas energijos vartojimo mažinimas, augant šilumos kainoms, tai tampa ypač aktualu. MEGRAME MEDIS siūlo taupyti jūsų šildymo išlaidas ir įsigyti patį šilčiausią medinį langą, kurio šilumos perdavimo koeficientas tik 0,78 W/(m2K).

PERDIRBIMAS. Visa gamyba organizuojama draugiškai aplinkai principu - dažymo metu likusios medžiagos surenkamos ir naudojamos pakartotinai, iš medienos atliekų, pjuvenų gaminami briketai kūrenimui, stiklas išvežamas perdirbimui.

Daugiau apie BRIKETUS sužinokite čia: BRIKETAI KŪRENIMUI

FSC MEDIENA. MEGRAME MEDIS savo gamyboje naudoja medieną, kuri yra sertifikuota pagal FSC® (Forest Stewardship Council® - Miškų valdymo tarybos) standartą ir galime pagaminti šiuo ekologiniu ženklu pažymėtus šiltus medinius langus ir duris.

GAMINIŲ ILGAAMŽIŠKUMAS. MEGRAME MEDIS šūkis - "langai visam gyvenimui!". Pastovaus gaminių valymas ir priežiūra yra pagrindiniai reikalavimai, norint užtikrinti jų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą. Tinkamai ir laiku prižiūrimų langų tarnavimo laikas siekia kelis dešimtmečius, o aliuminiu kaustytų - dar ilgiau.