Garantijos

 

 

 

 

 

 

10 metų garantija

Šiltų medinių langų ar durų ieškantys klientai Lietuvoje jau gali įsigyti gaminių, dažomų patvariais ir ekologiškais dažais, kuriems pagal dažų gamintojo - Vokietijos kompanijos „Remmers" sertifikatą suteikiama iki dešimties metų garantija*. Tokią naujovę mūsų šalyje kol kas siūlo tik MEGRAME MEDIS. 2007 m. MEGRAME MEDIS iš tarptautinį pripažinimą pelniusios dažų gamintojos „Remmers" gavo sertifikatą, leidžiantį teikti dešimties metų sisteminę garantiją.

*Garantija suteikiama priklausomai nuo medienos rūšies, pasirinktos lako ar RAL spalvos bei klimato zonos.

Tokia ilgalaikė sisteminė garantija buvo pradėta teikti Vokietijoje 2000 metais. Vien aukštos kokybės nebepakako norint patenkinti išaugusius vartotojų poreikius, tad kai kurie dažų sistemų gamintojai, tarp jų ir „Remmers", pradėjo leisti teikti dešimties metų garantiją langams, pagamintiems laikantis jų automatizuoto keturių sluoksnių dengimo technologinio reglamento reikalavimų. Tokius sisteminei dešimties metų garantijos leidimus turi vos kelios langų gamybos įmonės Europoje.

Sklandų gamybos procesą užtikrina nuo 2006 m. veikianti moderni, visiškai automatizuota langų dažymo technologija, kurią taikant užprogramuojami ir itin tiksliai vykdomi kompiuterinės programos valdomi drėkinimo, impregnavimo, gruntavimo ir džiovinimo procesai. Tiksliai nustatytu laiku ruošiniai patenka į dažymo ar džiovinimo kameras, taip pat užtikrinama, kad kamerose jie būtų optimalų laiko tarpą. Tokia medinių langų dažymo technologija įdiegta tik keliose Europos gamyklose.

Naujausia įranga ir modernios gamybos technologijos leidžia iki smulkmenų apskaičiuoti ir kontroliuoti visą gamybos procesą - nuo medienos pirkimo, sandėliavimo iki apdirbimo, langų pagaminimo ir sumontavimo pas klientą. Taip pat labai svarbi ir gamybos kontrolė. Bendrovė visą gamybos procesą tiksliai fiksuoja dokumentuose ir juos archyvuoja. Todėl prireikus nesunku nustatyti, kada ir kokiomis sąlygomis buvo pagamintas konkretus langas, kokios medžiagos buvo naudotos, kurie darbuotojai ir kokius darbus atliko - fiksuojami visi technologinio proceso parametrai bei aplinkos sąlygos.

Pirkdami tam tikro tipo MEGRAME MEDIS medinius langus, gausite sertifikatą, liudijantį, kad Jūsų įsigytas gaminys įtrauktas į tarptautinę dažų sistemos gamintojo duomenų bazę. Šį sertifikatą gausite asmeniškai paštu iš Vokietijos. Tai tarsi draudimo polisas. MEGRAME MEDIS garantiją taiko medžiagoms, iš kurių gaminami langai, gaminių stiklams, vyriams, spynoms, apkaustams.