Kokybė

Nuo 2000 m. MEGRAME MEDIS įdiegė kokybės valdymo sistemą pagal LST EN ISO 9001 standartą. Įmonėje gaminami mediniai langaidurys atitinka LST EN 14351-1 reikalavimus bei jų eksploatacinės savybės yra patvirtintos CE atitikties deklaracija. Mes deklaruojame ir įgyvendiname skaidrios gamybos principą. Kiekvienas klientas gali susipažinti su gamybos procesu ir įsitikinti, kaip pasiekiama gaminio kokybė bei naudojamos pažangiosios technologijos.

2015m. įsigijome FSC gamybos grandies sertifikatą (Multisite Chain of Custody) - tai viena sėkmingiausių miškininkystės ekologinio ženklinimo sistemų - ir galime pagaminti sertifikuotus medinius langus ir duris.

Bendrovės „Megrame Medis" išskirtinumas - stipri gaminių projektavimo komanda, kuri gali pritaikyti medinius gaminius net ir prie sudėtingiausių projektų. Bendrą gaminių kokybę lemia tiek tinkamas gaminio parinkimas ir suprojektavimas, tiek tinkama gamyba, montavimas ir priežiūra. Dirbame su dideliais ir sudėtingais projektais nuo pat projektavimo stadijos iki montavimo, priežiūros, taip pat užsiimame priežiūra ir po pardavimo.  Mūsų įmonės filosofija - „langai visam gyvenimui". Siekiame, kad gaminiai būtų tinkami ne vieną dešimtmetį, būtų ypač kokybiški, atitiktų standartus ir individualius kiekvieno kliento poreikius. Klientui garantuojame ilgą įsigyto gaminio galiojimo laiką ir nuolatinę profesionalią priežiūrą. 

Mūsų pasiekimai:

Ne kartą „Megrame Medis" gaminiai pažymėti geriausio Lietuvos METŲ GAMINIO titulu.