Ką reikėtų žinoti apie medinius langus ir duris: mediena

Medienos rūšis ir jos apdirbimo technologija lemia ne tik medinių langų išvaizdą, tačiau taip pat turi įtakos ir jų savybėms, ypač izoliacijos rodikliui bei eksploatacijos trukmei. MEGRAME MEDIS medinės lauko durys  ir langai gaminami tik iš kruopščiai atrinktos medienos, kuri visada atrodo estetiškai ir yra universali bei plačiai naudojama jau daugelį metų. Medinių profilių langai dera prie bet kokio pastatų stiliaus ar dizaino, kuria jaukų interjerą patalpų viduje, be to, yra ilgaamžiai (jiems suteikiama net iki dešimties metų garantija, priklausomai nuo pasirinktos medienos rūšies, pasirinkto spalvinio varianto ar klimato zonos), apdoroti taip, kad būtų atsparūs deformacijai, todėl ši investicija gana greitai atsiperka. Kone svarbiausia - gaminant šiuos medinius langus ar duris laikomasi atsakingos miškininkystės standartų (nuo 2015 metų MEGRAME MEDIS gamina medinę produkciją laikantis FSC® standartų), žaliavos gamybą pasiekia tik iš tinkamai prižiūrimų ir atsakingai kertamų miškų, taigi, pasirinkus MEGRAME MEDIS medinius langus natūralumas namuose gamtai visiškai nėra žalingas.

Mediniai langai iš klijuoto tašo

Siekiant, kad mediniai langai būtų dar atsparesni ir ilgiau neprarastų pirminės išvaizdos ir savybių, jų gamyboje naudojamas tik aukščiausios kokybės klijuotas tašas. Tašas gaminamas iš natūralios medienos, ją gerai išdžiovinus moderniose džiovyklose. Džiovinimo procesas negali būti skubinamas, antraip mediena ims trūkinėti, praras izoliacines savybes, jos nebus įmanoma tolygiai padengti laku ir kitomis medžiagomis, todėl ji džiovinama itin atsargiai. Išdžiuvusi mediena klijuojama specialiais, drėgmei atspariais klijais ir tokiu būdu gaunama kokybiška žaliava taupius langus gaminti. MEGRAME MEDIS mediniai langai gaminami iš trijų sluoksnių klijuoto tašo, todėl ne tik estetiškai atrodo, tačiau yra tvirti ir nepaprastai atsparūs deformacijai net esant nuolatiniai temperatūrų kaitai.

Mediniai langai - ekologiški langai

MEGRAME MEDIS medinių langų ir durų gamyba ne tik prisideda prie atsakingo verslo ir gamtos resursų naudojimo, tačiau skatina ir ekologiją. Apdirbant medieną naudojamos tik ekologiškos, vartotojui ir aplinkai nekenksmingos medžiagos, gaminamos iš natūralių žaliavų. Mediniai langai gali būti pagaminti iš įvairių rūšių ekologinės medienos, o medžiagos, naudojamos langų padengimui spalva - gaminami tik iš natūralių, ekologiškų medžiagų.