Kaip atskirti originalų MEGRAME MEDIS gaminį?

2012-11-29

Klastotės - didžiulė ir pelninga įmonė, kasmet įgaunanti vis didesnį pagreitį. Iš šio verslo užsidirba nesąžiningi gamintojai ar perpardavinėtojai, o pralošia, visų pirma, pirkėjai. Šiandien pogrindžio prekyba yra viena iš svarbiausių sričių, kurią gamintojai turi stebėti.

Siekdama stiprinti įmonės konkurencingumą ir atsirasti kuo arčiau kliento „Megrame Medis" nuolat vykdo atstovybių plėtrą visoje Lietuvoje. Kartu su didėjančia užimamos rinkos dalimi, lygiagrečiai auga ir kita rizika - tapti klastojimo ir kopijavimo taikiniu. O juk gerai žinomą prekės ženklą lengva nukopijuoti.

  

Įmonė „Megrame Medis" daugiau nei 13 metų gaminanti medinius langus ir duris, jau šiandien pastebi ne tik šalies provincijas, bet ir didmiesčius puolančius apgavikus, įsikūrusius garažuose ar ištaiginguose prekybos salonuose. Jie dažniausiai save pristato „Megrame Medis" atstovais, naudoja nelegaliai gautą reklaminę medžiagą: pavyzdines prekes, nuotraukas, prekių aprašymus, bei patikliems gyventojams bandantys įpiršti neaiškios kokybės langus ar duris už nedidelę kainą.

Kovodami su klastotojais, parduodančiais pigius ir nekokybiškus gaminius, mes saugome ne savo pelną, o siekiame apginti savo įvaizdį ir gerą vardą - mums svarbu nenuvilti nė vieno pirkėjo.

 

Siekdami užtikrinti savo produkto autentiškumą vartotojams, pristatome PAGRINDINIUS FAKTUS, kaip atskirti kokybišką originalų "Megrame Medis" gaminį, nuo menkaverčio pakaitalo.

Svarbiausias kriterijus, pagal kurį atskiriama klastotė - kokybė. „Megrame Medis" misija - kokybiški langai. Įmonė investuoja į personalą, technologijas, gaminių sertifikavimą. Visos gamyboje naudojamos medžiagos gaunamos tik iš patikimų tiekėjų (Vokiško kapitalo įmonės), tad už savo gaminių kokybę atsako 100%. Deja, tokios atsakomybės neprisiima užsienio gamyklos, kurios veikia per perpardavinėtojus, todėl pagunda naudoti pačias pigiausias medžiagas ir jas taupyti - ypač didelė.

Kaip žinia, rinkoje esančių klastočių kokybė nė iš tolo neprilygsta originalioms prekėms. Ir jei iš pirmo žvilgsnio įsigyto neoriginalaus medinio lango ar durų defektų nematyti, tai po kelių mėnesių ar metų gaminių minusai tikrai išlįs į paviršių, tačiau Jums lango ar durų pardavusios įmonės galite ir neberasti. Tad neskubėkite įsigyti gaminių, iš arčiau nesusipažinę su įmone, nepatikrinę gaminio funkcionalumo.

                                         Antras svarbus kriterijus - kaina. Nesusigundykite mažesne kaina įsigyjant abejotinos kokybės prekę.

                                         Būkite pasiryžę už gerą kokybę sumokėti daugiau. Langus perkame visam gyvenimui!

Renkantis medinius langus ar duris visada rekomenduojama atsižvelgti ne tik į deklaruojamus lango parametrus, bet ir į gamintojo patikimumą: gamybos patirtį (ne tik pardavimo), priklausymą atitinkamoms asociacijoms, turimus sertifikatus, skiriamą garantiją bei ar pardavėjas siūlo savo paslaugą - montavimą. Dažnai, kad ir koks būtų kokybiškas gaminys, prastas montavimas jį sugadina.

Atidžiai peržiūrėkite pardavimo sutartį. Joje turi būti aiškiai nurodomas gamintojas - „Megrame Medis". Dažnai perpardavinėtojai garsiai skelbiasi esantys oficialūs atstovai, savo kalboje dažnai minėdami „Megrame Medis" vardą, tačiau sutartyje neįrašo tikrojo gamintojo, kurio prekės ženklu naudojasi nelegaliai.  

 

Megrame Medis gaminius galite įsigyti tik oficialiuose „Megrame Medis" prekybos salonuose (Žirmūnų g. 68, Vilnius; Savanorių pr. 136, Kaunas) arba atstovybėse visoje Lietuvoje, kurių sąrašą rasite apsilankę adresu www.megramemedis.lt arba paskambinę telefonu +370 610 053 52.

Kiekvienam oficialiam „Megrame Medis" atstovui yra išduoti sertifikatai, patvirtinantys teisę parduoti „Megrame Medis" gaminius. Šis sertifikatas yra garantas, jog įsigijote originalius medinius langus, duris ar kitus gaminius, pagamintus „Megrame Medis" gamykloje, su visomis priklausančiomis garantijomis. Tikėtina, kad šio sertifikato neturintys, ar jį parodyti atsisakantys pardavėjai, neteisėtai parduoda prastos kokybės, neoriginalius langus, taip klaidindami vartotojus.

 

Vienas iš pagrindinių Megrame Medis gaminių atpažįstamumo veiksnių - medinių langų ir durų ženklinimas įmonės firminiu ženklu, kuris tvirtinamas gaminio varstomos dalies apačioje iš vidinės pusės.

Esame suinteresuoti išlaikyti gerą „Megrame Medis" prekės ženko reputaciją ir, svarbiausia, apsaugoti Jus, kad gautumėte aukštą kokybę, kurios ir tikitės, o ne iš antrarūšių, pačių pigiausių žaliavų pagamintą langą.

 

 

Dėmesio! Kilus klausimams ar abejonėms dėl prekės originalumo, nedelsiant skambinkite mums telefonu +370 612 31328 arba rašykite info@megramemedis.lt

 

Atsisiųsti straipsnį