„Megrame Medis“ patobulino medinį langą

2012-07-25

  „Labai svarbu karts nuo karto pakelti kokybės kartelę rinkoje. Juk negalima stovėti vietoje - reikia nuolat judėti į priekį. Gamtoje viskas juda, keičiasi, tobulėja, tad ir mes visada stengiamės džiuginti savo klientus ir užtikrinti, kad pasirinkę mūsų įmonę, jie gaus aukščiausios kokybės langus su naujausiais technologiniais sprendimais, kurie duoda realią naudą" - sako UAB „Megrame Medis" generalinis direktorius.

Mediena - plačiai naudojama statybinė medžiaga. Tai patikima ir ilgaamžė žaliava, bet tik tada, kai ji yra tinkamai paruošta. Galime užtikrinti, kad UAB „Megrame Medis" specialistų rodomas dėmesys medžiui visada buvo, yra ir bus ypatingas. Mes - vieni pirmųjų medinių langų bei durų gamintojų Lietuvoje, jau sukaupėme didžiulę gamybos patirtį ir nuolat siekiame, kad medienos paruošimo metu būtų išsaugotos gerosios jos savybės, o specialiųjų technologijų pagalba pašalinti trūkumai.

 

ĮVERTINOME IR SUMAŽINSIME JŪSŲ ŠILUMOS NUOSTOLIUS

Jau daugiau nei 12 m. UAB „Megrame Medis" profesionalai projektuoja ir gamina medinius langusduris  ir fasadus palaiko dialogą su klientais, stengiasi pateisinti kiekvieno jų lūkesčius, nuolat tobulindami medžio apdirbimo ir langų gamybos technologijas. Vienas iš svarbiausių langų gamintojams keliamų reikalavimų - daugiau šilumos namams! Tad mūsų pagrindinė langų gamintojų užduotis - sumažinti šilumos praradimą pro langus. Augant energijos kainoms, tai yra ypač aktualu.

Tačiau ar to užtenka, kad išsaugotume visą šilumą namuose? Pastebėta, kad pučiant stipresniam vėjui šaltas oras patenka į lango rėme esantį drenažinį kanalą (1 pav.), o iš ten - pro stiklajuostes į patalpas. Drenažinio kanalo funkcija - pašalinti bet kokį į vidų besiskverbiantį vandenį, taip apsaugant langą nuo puvimo. Tačiau per tuos pačius plyšelius į namų vidų patenka ir šaltas oras, kuris vėsina patalpas.

UAB „Megrame Medis" - medinių langų ir durų gamybos Lietuvoje lyderis yra inovatyvi ir išradinga kompanija. Mūsų technologai pirmieji pasiūlėme būdą, leidžiantį apsaugoti nuo vėjo šalčiausią lango vietą, t.y. stiklo paketo pakraštį. Nuo šiol visuose languose montuojame specialią vėjo nepraleidžiančią sandarinimo tarpinę, arba liaudiškai tariant - sandarinimo „šniūrą".

 

GERESNEI APSAUGAI NUO VĖJO - SPECIALI LANGO SANDARINIMO TARPINĖ

Specialios struktūros 6 mm skersmens sandarinimo tarpinė yra atspari drėgmei, deformacijoms ir yra labai elastinga. Ji dedama tiesiai ant stiklo paketo per visą jo perimetrą, ant jos tvirtinama stiklajuostė (1 pav.).

Tai genialiai paprastas sprendimas sulaikyti į lango rėmo drenažinį kanalą patenkantį vėją. Sandarinimo tarpinė blokuoja tolimesnį šalčio kelią iki stiklajuostės ir taip yra užtikrinama, kad vėjas nepateks į Jūsų namų erdvę.

Sandarinimo tarpinės privalumai:

  • Nepraleidžia vėjo pro stiklajuostes į patalpas
  • Palaikoma pastovi patalpų temperatūra
  • Nesusidaro šalčio tilteliai
  • Lango rėmas nepelyja
  • Sumažėja langų rasojimo ir apledėjimo žiemą tikimybė
  • Padidėja komfortas
  • Sumažėja šildymo išlaidos

Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti ypač geras termoizoliacines savybes turinčius įvairius medinius langus. Mes jau galime pasiūlyti aukštesnę kokybę už tą pačią kainą. Ir nebesvarbu, ar lauke ūžauja vėjai ar merkia lietūs - būkite pirmieji, kurie namuose visad jausis jaukiai, šiltai ir maloniai.

Daugiau informacijos sužinokite paskambinę telefonu + 370 610 05352.

UAB „Megrame Medis"
www.megramemedis.lt