Mediniai langai po 10 metų

2013-04-04

Mūsų įmonės filosofija - „langai visam gyvenimui". Siekiame, kad gaminiai būtų tinkami ne vieną dešimtmetį, būtų ypač kokybiški, atitiktų standartus ir individualius kiekvieno kliento poreikius. Visada stengiamės, kad medienos paruošimo metu būtų išsaugotos gerosios jos savybės, o specialiųjų technologijų pagalba pašalinti trūkumai.

"MEGRAME MEDIS" medinius langus nufotografavę po 10 metų nuo langų pagaminimo, matome, kad jų spalva ir paviršius atrodo beveik kaip nauji, o dažų lupimosi ar stipraus spalvos išblukimo neaptikome nei viename lange, nors langai nebuvo prižiūrimi pagal rekomendacijas

Pirmas objektas:

DAUGIABUTIS, VILNIUS. LANGŲ SUMONTAVIMO DATA: 2010 m.

MEGRAME MEDIS mediniai langai praėjus 10 metų po sumontavimo

 

MEGRAME MEDIS langų, sumontuotų pietinėje pusėje, spalva net ir po dešimties metų atrodo gyvybinga, išlaikiusi ryškų atspalvį.

Kito gamintojo langai:

 

Kito gamintojo pagaminti ir šalia esančiame vėliau statytame korpuse (Žygio g. Vilnius) sumontuoti kito gamintojo langai (dažyti ta pačia spalva) pietinėje pusėje yra stipriai išblukę, pilka spalva išbalus, vietomis langai apsilupę, ištekėję sakai. Tai parodo kaip svarbu pasirinkti tinkamas dažymo technologijas, patikimas medžiagas ir kokybiškai atlikti darbus. 

Antras objektas:

PRADINĖ MOKYKLA KARVYJE, STATYTOJAS UAB "ANDOVA". LANGŲ SUMONTAVIMO DATA: 2000 m. Liepos mėn.

Šiame objekte siekiant sumažinti kainą nemontuotos aliumininės varčios nuolajos. Tiek po penkerių, tiek ir po dešimties metų eksploatacijos gaminiai puikiai varstosi, dažų pokyčių nematyti.

 


Nuotraukoje pavaizduoti langai po 10metų.

 

 

Iš lauko pusės pirštu pavalius purvą nuo silikono jis ir po 10 metų atrodo kaip naujas. 

Trečias objektas:

VIEŠBUTIS "ARTIS", LIEJYKLOS G. 11/23, VILNIUS. LANGŲ SUMONTAVIMO DATA: 2000 m. Rugsėjo mėn.

Objektas ypač veikiamas užterštumo, tačiau net ir negatyvios aplinkos poveikis langų spalvai, padengimo paviršiaus kokybei didelės įtakos nepadarė net ir po dešimties metų.


Nuotraukoje pavaizduotas pastatas praėjus 10 metų po langų sumontavimo.

Ketvirtas objektas:

PRIVATUS NAMAS, KAUNAS. Mediniai langai po 10 metų.

 

Penktas objektas:

"TYMO NAMAI", VILNIUS. Mediniai langai po 10 metų.