Klasikinės lauko durys

Klasikinės lauko durys
Klasikinės lauko durys
Klasikinės lauko durys
Klasikinės lauko durys
Klasikinės lauko durys

KLASIKINĖS MEDINĖS LAUKO DURYS

Rėminių durų konstrukcijoje naudojamas medinis rėmas, gaminamas iš klijuoto dviem kryptimis medienos tašo, taip užtikrinamas itin didelis durų rėmo stabilumas. Į durų rėmą įspraudžiama aukščiausios kokybės pašiltinta užpildo plokštė (pasirinktinai naudojamas 24, 34, 46, 54 ar 64mm užpildas) arba parenkamas saugus, smūgiams atsparus skirtingų formų ir dydžių stiklo paketas.

Rėminių durų konstrukcijos privalumas - galimybė pasiūlyti įvairius dekoravimo sprendimus: stiklinti, papuošti duris skirtingo storio ir dizaino užpildais, stiklajuostėmis ar kitais dekoratyviniais elementais, kaustyti aliuminiu. Toks kaustymas ypatingai atsparus oro sąlygoms, todėl pasižymi ilgaamžiškumu. Išorinė durų pusė kaustyta aliuminiu, o vidinė - išlaiko natūralų medienos grožį.

Dėl specialios furnitūros ir patvarios medžio plokštės, kuri netrūkinėja ir nesideformuoja, šios durys yra itin atsparios klimato pokyčiams. Taip pat jos itin saugios: į šias lauko duris montuoja įvairius apsauginius užraktus - nuo paprastų iki pačių moderniausių: elektronines spynas, pirštų antspaudų jutiklius ir pan.

Tokio tipo duris rekomenduojame statyti namuose, turinčiuose tambūrą ar kai durys neturi tiesioginio kontakto su lauku ir patalpų vidumi.

Rėminių durų konstrukciniai privalumai: 

  • 4,0-15 mm storio klijuotos, drėgmei atsparios faneros sluoksniai, padengti natūraliu medienos lukštu (pušies, ąžuolo, muosio) saugo durų paviršių nuo trūkinėjimo ir deformacijos.
  • Vidinis užpildo plokštės branduolys: 16 mm poliuretaninių kietų putų plokštė su integruotu dvipusės aliuminio folijos sluoksniu - užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją ir apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio.
  • Mediena klijuojama pagal specialią spaudimo dviem kryptimis technologiją - taip eliminuojama durų deformavimosi tikimybė.
  • Galimi durų slenksčiai: naujos kartos aliuminio slenkstis su specialiu plastiko intarpu (20 mm aukštis) arba medinis (ąžuolinis) su nerūdijančio plieno lankstiniu.
  • Durų profilio storis: 78 ar 94 mm.

Rėminių medinių lauko durų šilumos laidumo koeficientas U=0,96-1,3 W/(m2K).

Rėminių lauko durų garso izoliacija: 32-48 dB (priklausomai nuo pasirinkto stiklo paketo). 

Daugiau informacijos apie durų privalumus, ypatumus, pasirinktis ir technines charakteristikas rasite čia.

Varčios matmenys*: 

Plotis: 500-1100 mm
Aukštis: 1910-2450 mm
Svoris: Iki 150 kg

*Dėl nestandartinių matmenų durų teirautis gamykloje.

Kokie visi galimi rėminių lauko durų DIZAINO pasirinkimai, sužinokite atsivertę mūsų gaminių katalogo 42 psl. Gaminių katalogą rasite čia.