Mediniai aliuminiai fasadai

Mediniai aliuminiai fasadai
Mediniai aliuminiai fasadai
Mediniai aliuminiai fasadai
Mediniai aliuminiai fasadai

Mediniai ar aliuminiu kaustyti fasadai skirti išskirtinio, modernaus dizaino pastatams. Dėl siauros vienodos profilių linijos į patalpą patenka maksimaliai šviesos. Ši fasadų sistema pasižymi labai žemu šilumos laidumo koeficientu. Priklausomai nuo pasirinktos sistemos ir stiklo paketo storio, U vertė gali siekti net iki 0,88 W/m2K.

Fasadinė sistema yra nevarstoma, tačiau galima integruoti kitų sistemų gaminius - medinius langus, duris, orlaides, pakeliamąsias sustumiamąsias, stumdomąsias atverčiamąsias, sulankstomąsias sistemas.

Medinius fasado rėmus galima lakuoti arba dažyti bet kuria RAL spalva, išorinio aliumininio profilio spalva taip pat gali būti pasirenkama iš visos RAL ar NCS spalvų paletės.

Medžio su aliuminiu fasadų sistemos konstrukcija:

 • laikančioji fasado konstrukcija, esanti pastato viduje, gaminama iš klijuotos medienos; ji gali būti ir dekoratyvinė interjero detalė;
 • stiklo paketo svorį laiko specialios lentynėlės, sujungtos su laikančiuoju karkasu;
 • aliumininis profilis iš išorės prispaudžia stiklo paketą prie karkaso. Tokia konstrukcija leidžia sukurti elegantišką, modernų, natūralų ir jaukų interjerą bei eksterjerą. 

Fasado komponentai: 

 • 50, 55, 60, 80 mm storio klijuotos medienos rėmas iš kliento pasirinktos medienos - pušies, ąžuolo, raudonmedžio ar kitos egzotinės medienos;
 • 6-48 mm storio stiklo paketas parenkamas atsižvelgiant į fasado konstrukciją;
 • aliumininė apdaila, iš išorės pritvirtina stiklą prie laikančiosios medinės dalies, atspari temperatūros pokyčiams ir ilgai išsaugo savo spalvą;
 • yra galimybė į stiklo paketą įdėti plastikinius „Swisspacer" arba „Thermix" rėmelius, saugančius stiklo kraštus nuo rasojimo ir sulaikančius daugiau šilumos.