Mediniai langai

MEGRAME MEDIS mediniai langai - tai nepakartojamo grožio, puikių techninių savybių bei neribotų dizaino galimybių derinys. Ieškantys geriausios kokybės ir prioritetus teikiantys estetikai bei komfortui visada rinksis klasikinį, patikimą variantą – medinį langą ir bus pasiryžę už jį sumokėti daugiau. Minimalios priežiūros reikalaujantis langas tarnaus jums ne vieną dešimtmetį, o pasirinkusiems papildomą lango išorės kaustymą tvirtu, maksimaliai patvariu, bet itin lengvu aliuminiu – tai taps puikia investicija į nekilnojamą turtą visam gyvenimui.
Mediniai langai Mediniai langai Mediniai langai
Jau daugiau nei 15 metų gaminame populiariausius Lietuvoje Euro linijos medinius langus, kurių šiluminės, garso izoliacijos, atsparumo vėjui ir vandeniui charakteristikos nustatytos ir patvirtintos KTU ASI Statybinės fizikos laboratorijoje. Siūlome platų ekologiškos rinktinės medienos (pušies, eglės, ąžuolo, maumedžio ir kt.) ir ilgai išliekančių spalvų, kurioms, pagal Vokietijos dažų gamintojo REMMERS mums išduotą sertifikatą, taikoma iki 10 metų garantija, pasirinkimą. Rinkdamiesi medinius langus, Jūs galite rinktis ne tik medienos rūšį, lango formą ar spalvą, bet ir stiklo paketą, pavyzdžiui, šilumą taupantį, saulės kontrolės ar garsą sulaikantį, taip pat varstymo būdą bei furnitūrą.
Šilti mediniai langai - EURO 94

Šilti mediniai langai - EURO 94

Mediniai langai EURO 94 - platesnio profilio techniškai patobulinti mediniai langai, gaminami iš 94 mm keturių sluoksnių klijuotos medienos tašo. Dėka profilio storio, yra galimybė parinkti platesnį (iki 48 mm) ir gilesnį šilumą taupantį 3-jų stiklų stiklo paketą su dviem selektyviniais stiklais. Tokiu būdu šilumos laidumo rodiklių vertę galima padidinti iki 0,83 W/(m²K). Visi EURO profilio mediniai langai turi 3 patvarias tarpines, suteikiančias mediniam langui aukščiausią sandarumo lygį, neleidžia į patalpas prasiskverbti krituliams ar vėjui.
Šilti mediniai langai - EURO 110

Šilti mediniai langai - EURO 110

Mediniai langai EURO 110 pasižymi geriausiomis energinėmis charakteristikomis ir priskiriami A+ energinio efektyvumo klasei. Šio profilio medinius langus rekomenduojame stiklinti itin šiltais 52 mm storio 3 stiklų stiklo paketais su termo rėmeliu. Pagal KTU atliktus bandymus, bazinio lango šilumos izoliacijos rodiklis siekia 0,81 W/(m²K). Dėka storesnio 5 sluoksnių rinktinės ir ekologiškos klijuotos medienos tašo ir naudojamos furnitūros - šių A+ energinės klasės namas skirtų medinių langų konstrukcija daug tvirtesnė, stabilesnė ir saugesnė.
Mediniai langai - EURO 78

Mediniai langai - EURO 78

Į vidų atidaromi mediniai langai - EURO 78, gaminami iš rinktinės, bešakės trijų sluoksnių klijuotos medienos tašo. Mediniai langai EURO 78 gali būti stiklinami iki 42 mm pločio 2-3 stiklų naujos kartos šiltais stiklo paketais. Šio profilio medinių langų šilumos laidumo rodiklių vertė siekia 1,0 W/(m²K). Kaip ir kiti EURO serijos varstomi mediniai langai, EURO 78 - lengvai išvalomi iš vidaus, o atvertus langą užtikrinama puiki patalpos ventiliacija, grynas oras patenka į vidų. Taip pat galima ir mikroventialiacija. Šilti, sandarūs, lengvai prižiūrimi mediniai langai - sveika namų aplinka, komfortas ir ilgalaikė investicija.
Angliško tipo langai - SASH

Angliško tipo langai - SASH

Tai žavūs ir originalūs angliško tipo pakeliamieji mediniai langai, kuriuose įstiklintos varčios vertikaliai slankioja mediniu rėmu. SASH medinių langų varčios gali būti valdomos tiek spyruoklėmis (spiraliniais atsvarais), tiek svoriais. Mediniai langai dažnai dekoruojami skirtingų tipų stiklajuostėmis ir dekoratyviniais sudalinimais, kurių formą (piešinį) galite pasirinkti patys, pagal namo eksterjerą. Klasika alsuojančio dizaino mediniai langai leis Jums pamiršti skersvėjų keliamą triukšmą ir nerimą, kad lango stiklas gali būtis sudaužytas ar kitaip sugadintas. Saugiems, patikimiems ir šiltiems mediniams langams gaminti naudojama FSC sertifikuota įvairių rūšių klijuota dygiuota mediena, o slenksčiams - kietmedis. SASH medinių langų padengimui naudojama keturių sluoksnių dažymo sistema pagal Remmers RSG technologiją (impregnavimas, gruntavimas, tarpinis padengimas, galutinis dažymas).
Į lauką atidaromi langai - CASEMENT

Į lauką atidaromi langai - CASEMENT

Atsidarantys į lauką angliško tipo mediniai langai - CASEMENT. Šio tipo gaminiai ypač paplitę Skandinavijos šalyse ir Jungtinėje Karalystėje. Pagrindinis šių langų ypatumas – galimybė langą atidaryti į lauką. Šie, vėjo ir vandens nepraleidžiantys mediniai langai puikiai tinka itin vėjuoto ir lietingo klimato zonose ar pamario krašte esantiems pastatams. Be to, šiuos langus labai patogu eksploatuoti mažose erdvėse, nes atidarymo metu varčia atsidaro į išorę, neužimdama vietos. Atsidarantys į lauką angliško tipo mediniai langai taip pat tinka sodyboms, mediniams rąstiniams namams arba architektūros paveldo statiniams. Šio medinio lango su standartiniu trigubu stiklo paketu, pripildytu argono dujų, šilumos laidumo koeficientas pakyla iki 1,1 W/m²K ar dar aukščiau (priklausomai nuo pasirinkto profilio ir stiklo paketo storio).
Nestandartiniai langai ir durys

Nestandartiniai langai ir durys

Turėdami ilgametę nestandartinių sprendimų patirtį ir išskirtines technines galimybes, galime pagaminti bet kokį medinį langą ar lauko duris. Išskirtinės konstrukcijos, nestandartinės formos: apvalūs, su kupolais, asimetriški, ypatingai didelių gabaritų mediniai langai – tai nestandartiniai spendimai, kurie gali būti pritaikyti Kultūros paveldo ar modernistinės architektūros statiniams. Dėka turimų modernių medžio frezavimo CNC staklių, sudarome galimybę rinktis įvairaus dizaino ir stiliaus lauko duris su skirtingo dydžio ir matmenų dekoraciniais elementais: durų užpildais, raižiniais, apvadais ar karūnomis. Kuriantiems savitą namų charakterį ar saugantiems pastato autentiškumą, rekomenduojame dekoratyvines dalijamąsias juosteles, klijuojamas ant medinio lango stiklo arba stiklo paketo viduje.
Medinių langų specifikacija

Medinių langų specifikacija

Šioje skiltyje rasite visą naudingą informaciją apie apie mūsų gaminius, kuri leis pasirinkti idealią jūsų langų ar durų komplektaciją. AKSESUARAI IR PASIRINKTYS: medienos rūšys ir savybės, dažai ir lakai, stiklinimas, durų dizaino elementai, rankenos ir užraktai, dekoratyvinis langų dalinimas ir kita. TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS: šiluma, saugumas, garso izoliacija ir kita.

Kodėl verta rinktis MEGRAME MEDIS medinius langus?

Maloni šiluma ir mažesnės šildymo išlaidos. Taupykite energiją, bet ne pinigus. Daugiausia pastatuose energijos prarandama per senus, nekokybiškus ar blogai sumontuotus langus, tad efektyviausiam energijos taupymui rekomenduojame trijų stiklų, iš kurių du – su naujos kartos selektyvine (šilumą atspindinčia) danga, 52 mm stiklo paketus su termo (šiltais) rėmeliais, kuris leis sutaupyti daug daugiau šilumos, prarandamos per stiklo paketo kraštus. Šis derinys garantuos pačias geriausias langų šilumines savybes iki U=0,78 W/(m2K) - Euro 110M (modifikuotas šiltas langas).

Garso izoliacija – ramybė ir sveika aplinka. Nenuginčijamas faktas, kad aplinkos triukšmas daro neigiamą poveikį žmogaus sveikatai. Taigi papildoma apsauga nuo triukšmo, kurią gali suteikti medinis langas – yra svarbus komfortabilaus gyvenimo aspektas.

Mėgaukitės saugumu - iki 80% būstų įsilaužiama per lengvai atidaromus langus ar duris. Į mūsų gaminius montuojame saugią ir modernią furnitūrą, kuri, be to, jo varstymą pavers tikru malonumu.

Kokybė ir ilgaamžiškumas. Vadovaujamės naujausiu požiūriu į langų gamybos optimizavimą ir nuolat investuojame į moderniausias technologijas, kurių dėka eliminuojamos jautriausios ir kaprizingiausios natūralaus medžio vietos. Šiandien MEGRAME MEDIS gaminai mediniai langai, priskiriami aukščiausios kategorijos produktų linijai – tai tvirti, patikimi ir sklandžiai funkcionuojantys eilę metų mediniai langai.

Estetika ir didelė įvairovė. Dėka sėkmingos nestandartinių langų gamybos patirties, mūsų stiprybė – išskirtinių formų, ypatingai didelių išmatavimų, įspūdingų spalvų ir medienos raštų, itin funkcionalūs mediniai langai, prie kurių nuolat malonu prisiliesti.

Stilinga klasika ir sveika namų aplinka. Klasika ir prabanga alsuojantys MEGRAME MEDIS mediniai langai užtikrina komfortišką aplinką kiekvieno namuose! Natūralus medis, būdamas gyva, šilta, kvėpuojanti medžiaga, ir turintis unikalų tekstūros piešinį, yra mielai pasirenkamas tiek tradicinį, tiek netradicinį skonį turinčių dizainerių ir lengvai pritaikomas skirtingo stiliaus gyvenamuosiuose interjeruose.

Kaina ir atsiperkamumas. Būkite pasiryžę už gerą kokybę sumokėti daugiau, juk langai perkami visam gyvenimui! Mediniai langai ne tik sukuria ypatingą jaukumą Jūsų namuose, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje kelia nekilnojamojo turto vertę. Tad investuokite į puikią ateitį jau šiandien! Medinių langų kaina nuo 138 eur/1m2.

Patirtis ir pasiekimai.

Mediniai langai Mediniai langai Mediniai langai Mediniai langai Mediniai langai Mediniai langai Mediniai langai

Ar mediniai langai kelia nekilnojamojo turto vertę? Atsakymas reportaže.