Facebook Youtube
lt ru

Mediniai langai

Megrame Medis mediniai langai - tai nepakartojamo grožio, puikių techninių savybių bei neribotų dizaino galimybių derinys. Ieškantys geriausios kokybės ir prioritetus teikiantys estetikai bei komfortui visada rinksis klasikinį, patikimą variantą – medinį langą ir bus pasiryžę už jį sumokėti daugiau. Minimalios priežiūros reikalaujantis langas tarnaus jums ne vieną dešimtmetį, o pasirinkusiems papildomą lango išorės kaustymą tvirtu, maksimaliai patvariu, bet itin lengvu aliuminiu – tai taps puikia investicija į nekilnojamą turtą visam gyvenimui.
Mediniai langai Mediniai langai Mediniai langai
Jau daugiau nei 15 metų gaminame populiariausius Lietuvoje Euro linijos medinius langus, kurių šiluminės, garso izoliacijos, atsparumo vėjui ir vandeniui charakteristikos nustatytos ir patvirtintos KTU ASI Statybinės fizikos laboratorijoje. Siūlome platų ekologiškos rinktinės medienos (pušies, eglės, ąžuolo, maumedžio ir kt.) ir ilgai išliekančių spalvų, kurioms, pagal Vokietijos dažų gamintojo REMMERS mums išduotą sertifikatą, taikoma iki 10 metų garantija, pasirinkimą. Rinkdamiesi medinius langus, Jūs galite rinktis ne tik medienos rūšį, lango formą ar spalvą, bet ir stiklo paketą, pavyzdžiui, šilumą taupantį, saulės kontrolės ar garsą sulaikantį, taip pat varstymo būdą bei furnitūrą.
EURO langai

EURO langai

Tai populiariausia į vidų atsidarančių medinių langų linija, kurią galima pritaikyti tiek istorinio paveldo pastatams, tiek įgyvendinant sudėtingus, modernius architektūros sprendimus. Siūlome skirtingų storių EURO profilio langus: 78mm, 94mm, 110mm. Šie techniškai patobulinti langai pasižymi padidinta šilumos izoliacija ir, priklausomai nuo profilių kombinacijos, šilumos laidumo rodiklių vertę galima padidinti iki 0,78 W/(m²K) – šiandien tai bene svarbiausias rodiklis, lemiantis medinio lango pasirinkimą. Visi storesnio profilio gaminiai turi 3 patvarias tarpines, suteikiančias langui aukščiausią sandarumo lygį, neleidžia į patalpas prasiskverbti krituliams ar vėjui, o dėl geros garso izoliacijos jie puikiai pritaikomi ten, kur triukšminga. EURO serijos langai gali būti kaustomi aliuminiu, tuomet langas nereikalauja specialios priežiūros daugybę metų. Aliuminio dangteliai montuojami taip, kad tarp jų ir medienos cirkuliuojantis oras išgarintų drėgmę ir apsaugotų medieną nuo puvimo. Šilti, sandarūs, lengvai prižiūrimi mediniai langai - praktiškas sprendimas ir ilgalaikė investicija.
Langai pasyviam namui

Langai pasyviam namui

Tai ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižymintys mediniai langai, atitinkantys visus pasyviam namui keliamus reikalavimus. Šie langai jau nuo pirmos dienos sumažina energijos nuostolius pro langus iki minimumo. Efektyviausiam energijos taupymui rekomenduojame „Euro 110” ir “Euro 110M” profilius stiklinti 52 mm storio 3 stiklų šiltus stiklo paketus, kurie maksimaliai praleidžia šviesą, bet sulaiko šilumą, o dėka padidinto stiklo paketo įleidimo gylio (iki 20 mm), šiandien yra labiau apsaugota šalčiausia stiklo paketo dalis nuo tiesioginio kontakto su aplinka. Pagal KTU atliktus bandymus bazinio lango šilumos izoliacijos rodiklis siekia 0,81 W/(m²K). Lango konstrukciją sudaro 110 mm medžio profilis, aukštos kokybės ,,G-U” varstymo furnitūra, triguba sandarinimo sistema ir ypatingos formulės trijų stiklų paketas. Taip pat gaminame ir modifikuotą ,,110M” langą, kurio šilumos perdavimo koeficientas yra tik 0,78 W/(m²K). Dėka storesnio 5 sluoksnių rinktinės ir ekologiškos klijuotos medienos tašo ir naudojamos furnitūros - šių pasyviems namas skirtų medinių langų konstrukcija daug tvirtesnė, stabilesnė ir saugesnė.
Nestandartiniai langai ir durys

Nestandartiniai langai ir durys

Turėdami ilgametę nestandartinių sprendimų patirtį ir išskirtines technines galimybes, galime pagaminti bet kokį medinį langą ar lauko duris. Išskirtinės konstrukcijos, nestandartinės formos: apvalūs, su kupolais, asimetriški, ypatingai didelių gabaritų mediniai langai – tai nestandartiniai spendimai, kurie gali būti pritaikyti Kultūros paveldo ar modernistinės architektūros statiniams. Dėka turimų modernių medžio frezavimo CNC staklių, sudarome galimybę rinktis įvairaus dizaino ir stiliaus lauko duris su skirtingo dydžio ir matmenų dekoraciniais elementais: durų užpildais, raižiniais, apvadais ar karūnomis. Siūlome neribotą FSC sertifikuotos medienos pasirinkimą bei ilgai išliekančių spalvų įvairovę: mediniai langai gali būti lakuojami arba dažomi Jūsų išsirinkta spalva. Kuriantiems savitą namų charakterį ar saugantiems pastato autentiškumą, rekomenduojame dekoratyvines dalijamąsias juosteles, klijuojamas ant medinio lango stiklo arba stiklo paketo viduje.
Į lauką atidaromi langai CASEMENT

Į lauką atidaromi langai CASEMENT

Atsidarantys į lauką angliško tipo mediniai langai - CASEMENT. Šio tipo gaminiai ypač paplitę Skandinavijos šalyse ir Jungtinėje Karalystėje. Pagrindinis šių langų ypatumas – galimybė langą atidaryti į lauką. Šie, vėjo ir vandens nepraleidžiantys mediniai langai puikiai tinka itin vėjuoto ir lietingo klimato zonose ar pamario krašte esantiems pastatams. Be to, šiuos langus labai patogu eksploatuoti mažose erdvėse, nes atidarymo metu varčia atsidaro į išorę, neužimdama vietos. Atsidarantys į lauką angliško tipo mediniai langai taip pat tinka sodyboms, mediniams rąstiniams namams arba architektūros paveldo statiniams. Šio medinio lango su standartiniu trigubu stiklo paketu, pripildytu argono dujų, šilumos laidumo koeficientas pakyla iki 1,1 W/m²K ar dar aukščiau (priklausomai nuo pasirinkto profilio ir stiklo paketo storio).
Angliško tipo langai SASH

Angliško tipo langai SASH

Tai žavūs ir originalūs angliško tipo pakeliamieji mediniai langai, kuriuose įstiklintos varčios vertikaliai slankioja mediniu rėmu. SASH medinių langų varčios gali būti valdomos tiek spyruoklėmis (spiraliniais atsvarais), tiek svoriais. Mediniai langai dažnai dekoruojami skirtingų tipų stiklajuostėmis ir dekoratyviniais sudalinimais, kurių formą (piešinį) galite pasirinkti patys, pagal namo eksterjerą. Klasika alsuojančio dizaino mediniai langai leis Jums pamiršti skersvėjų keliamą triukšmą ir nerimą, kad lango stiklas gali būtis sudaužytas ar kitaip sugadintas. Saugiems, patikimiems ir šiltiems mediniams langams gaminti naudojama FSC sertifikuota įvairių rūšių klijuota dygiuota mediena, o slenksčiams - kietmedis. SASH medinių langų padengimui naudojama keturių sluoksnių dažymo sistema pagal Remmers RSG technologiją (impregnavimas, gruntavimas, tarpinis padengimas, galutinis dažymas).

Kodėl verta rinktis MEGRAME MEDIS medinius langus?

Maloni šiluma ir mažesnės šildymo išlaidos. Taupykite energiją, bet ne pinigus. Daugiausia pastatuose energijos prarandama per senus, nekokybiškus ar blogai sumontuotus langus, tad efektyviausiam energijos taupymui rekomenduojame trijų stiklų, iš kurių du – su naujos kartos selektyvine (šilumą atspindinčia) danga, 52 mm stiklo paketus su termo (šiltais) rėmeliais, kuris leis sutaupyti daug daugiau šilumos, prarandamos per stiklo paketo kraštus. Šis derinys garantuos pačias geriausias langų šilumines savybes iki U=0,78 W/(m2K) - Euro 110M (modifikuotas šiltas langas).

Garso izoliacija – ramybė ir sveika aplinka. Nenuginčijamas faktas, kad aplinkos triukšmas daro neigiamą poveikį žmogaus sveikatai. Taigi papildoma apsauga nuo triukšmo, kurią gali suteikti medinis langas – yra svarbus komfortabilaus gyvenimo aspektas.

Mėgaukitės saugumu - iki 80 % būstų įsilaužiama per lengvai atidaromus langus ar duris. Į mūsų gaminius montuojame saugią ir modernią furnitūrą, kuri, be to, jo varstymą pavers tikru malonumu.

Estetika ir didelė įvairovė. Pirmasis įspūdis svarbiausias – lango irgi! Dėka sėkmingos nestandartinių langų gamybos patirties, mūsų stiprybė – išskirtinių formų, ypatingai didelių išmatavimų, įspūdingų spalvų ir medienos raštų, itin funkcionalūs mediniai langai, prie kurių nuolat malonu prisiliesti.

Kokybė ir ilgaamžiškumas. Nuolat investuojame į moderniausias technologijas bei vadovaujamės naujausiu požiūriu į langų gamybos optimizavimą. Mūsų tikslas – gaminti JUMS charakteringus, išvaizdžius ir techniškai funkcionalius medinius langus visam gyvenimui.

Kaina ir atsiperkamumas. Būkite pasiryžę už gerą kokybę sumokėti daugiau, juk langai perkami visam gyvenimui! Mediniai langai ne tik sukuria ypatingą jaukumą Jūsų namuose, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje kelia nekilnojamojo turto vertę. Tad investuokite į puikią ateitį jau šiandien! Medinių langų kaina nuo 138 eur/1m2.

Patirtis ir pasiekimai.

Mediniai langai Mediniai langai Mediniai langai Mediniai langai Mediniai langai Mediniai langai Mediniai langai

Ar mediniai langai kelia nekilnojamojo turto vertę? Atsakymas reportaže.