Angliško tipo langai - SASH

Angliško tipo langai - SASH

Naujos technologijos SASH mediniai langai tinka tiek modernaus dizaino šiuolaikiniam būstui, tiek istorinio paveldo pastatams. Originalūs pakeliamieji mediniai langai dažniausiai gaminami naudojant FSC sertifikuotą klijuotą dygiuotą pušį, o slenksčiams - sapele medieną, nors galimos ir kitos kombinacijos: ąžuolas, maumedis, meranti ar kita egzotinė mediena.

  • Saugūs mediniai langai maksimaliai apsaugo nuo vėjo keliamo triukšmo. 
  • Dėka patikimos medinio lango konstrukcijos ir parenkamo stiklo paketo - stiklo dūžio rizika yra minimali. Dažniausiai naudojamas šiltas ir saugus 2 grūdintų stiklų stiklo paketas, pripildytas argono dujų.
  • Lango konstrukcija sudaryta iš dviejų įstiklintų varčių, kurios vertikaliai slankioja mediniu rėmu ir valdomos arba spyruoklių, arba svorių pagalba.  
  • Standartinės komplektacijos medinio lango SASH šilumos perdavimo koeficientas U=1,3-1,4 W/m2K.
SASH mediniai langai gali būti dekoruojami imitacijomis (dekoratyvinias sudalinimais), kurios klijuojamos tiesiai ant stiklo paketo ir yra 18-22 mm pločio ir 12-19 mm aukščio, priklausomai nuo medinio lango profilio storio. Tokie mediniai langai Jūsų būstui suteiks originalumo, jaukumo ir natūralumo įspūdį.
Imitacijų tipai:
 
 
Taip pat galime pasiūlyti puošti medinius SASH langus aliumininėmis juostelėmis, kurios tvirtinamos stiklo paketo viduje.
 
SASH mediniai langai gali būti gaminami pagal jūsų nurodytą specifikaciją, tad galimi įvairūs dizaino ir varstymo pasirinkimai.