Mediniai langai - EURO 78

Mediniai langai - EURO 78
Mediniai langai - EURO 78
Mediniai langai - EURO 78
Mediniai langai - EURO 78
Mediniai langai - EURO 78
ENERGIJOS TAUPYMAS
 
Šilumos perdavimo koeficientas siekia 1,0 W/m2K*. Medinio lango stiklinimui naudojamas šiltas iki 42 mm storio stiklo paketas iš dviejų ar trijų stiklų, padengtų selektyvine danga.
 
TVIRTAS KLIJUOTOS MEDIENOS PROFILIS 
 
EURO 78 mediniai langai gaminami iš 3 sluoksnių klijuotos dygiuotos ar fiksuotos medienos: pušies, eglės, ąžuolo, maumedžio ar kitų egzotinių rūšių.

MAKSIMALUS SANDARUMAS
 
Medinių langų sandarumą užtikrina trys mechaniškai patvarios ilgalaikės tarpinės iš TPE medžiagos, atsparios žalingiems atsmosferos poveikiams. Sužinokite daugiau.

APSAUGA NUO TRIUKŠMO

Dėka patobulintos trijų tarpinių sistemos, mediniai langai ne tik saugo šilumą, bet ir nepraleidžia garso. Garso izoliacijos koef. Rw-35 dB*.
 
SAUGU IR PATIKIMA

Naudojama vokiška „G-U" varstymo furnitūra, pasižyminti aukšta kokybe, saugumu ir patvarumu.
 
EKOLOGIJA
 
Mediniams langams gaminti naudojame FSC® sertifikuotą medieną. Gaminiai dažomi ekologiškais vandens pagrindo dažais pagal Vokietijos dažų gamintojo "Remmers" RSG technologiją. Sužinokite daugiau.

ILGAAMŽIŠKUMAS
 
Mediniams langams gaminti naudojame tik ilgaamžes ir patvarias medžiagas, ir jiems suteikiame iki 10 metų garantiją**. Sužinokite daugiau.

KAUSTYMAS ALIUMINIU

Tai praktiškas sprendimas ir puiki investicija norintiems šilto, jaukaus natūralios medienos lango, kuris būtų kuo atsparesnis žalingam aplinkos poveikui. Sužinokite daugiau.

Detalesnę gaminių specifikaciją  rasite čia!

*Šiluminės lango charakteristikos nustatytos KTU ASI Statybinės fizikos laboratorijoje bandant langą 1230(w) x 1480(h) su 52 mm pločio trijų stiklų paketu 4LowE-14T-4-16T-4LowE+arg, Ug=0,6.
**Garantija langų padengimui teikiama priklausomai nuo medienos ir dažymo tipo, klimato zonos.