Mediniai langai - EURO 78

Mediniai langai - EURO 78
Mediniai langai - EURO 78
Mediniai langai - EURO 78
Mediniai langai - EURO 78
Mediniai langai - EURO 78
  • Klijuotos medienos profilis: patvarumas ir estetika. 78 mm profilio mediniai langai gaminami iš 3 sluoksnių klijuotos dygiuotos ar fiksuotos medienos: pušies, eglės, ąžuolo, maumedžio ar kitų egzotinių rūšių.
  • Energijos taupymas. EURO 78 medinio lango stiklinimui naudojamas šiltas iki 42 mm storio stiklo paketas iš dviejų ar trijų stiklų, padengtų selektyvine danga. Tinkamai pasirinkus stiklo paketą, įsigyjamas medinis langas, kurio šilumos perdavimo koeficientas siekia 1,0 W/m2K*.
  • Triguba tarpinių sistema. Medinių langų sandarumą užtikrina trys mechaniškai patvarios ilgalaikės tarpinės iš TPE medžiagos, atsparios žalingiems atsmosferos poveikiams.
  • Apsauga nuo triukšmo. Dėka patobulintos trijų tarpinių sistemos, mediniai langai ne tik saugo šilumą, bet ir nepraleidžia garso. Garso izoliacijos koef. Rw-35 dB*.
  • Saugumas ir patvarumas. Naudojama vokiška „G-U" varstymo furnitūra, pasižyminti aukšta kokybe, saugumu ir patvarumu.
  • Ekologija. Mediniams langams gaminti naudojame FSC® sertifikuotą medieną. Gaminiai dažomi ekologiškais vandens pagrindo dažais pagal Vokietijos dažų gamintojo "Remmers" RSG technologiją.
  • Ilgaamžiškumas. Mediniams langams gaminti naudojame tik ilgaamžes ir patvarias medžiagas, ir jiems suteikiame iki 10 metų garantiją**.
  • Kaustymas aliuminiu: gyvenimui be rūpesčių. Tai praktiškas sprendimas ir puiki investicija norintiems šilto, jaukaus natūralios medienos lango, kuris būtų kuo atsparesnis žalingam aplinkos poveikui. Lengvam ir patvariam aliuminiui nereikia specialios priežiūros, jis tinka įvairių formų, dydžių ir tipų langams. Sužinokite daugiau.

Detalesnę gaminių specifikaciją  rasite čia!

*Šiluminės lango charakteristikos nustatytos KTU ASI Statybinės fizikos laboratorijoje bandant langą 1230(w) x 1480(h) su 52 mm pločio trijų stiklų paketu 4LowE-14T-4-16T-4LowE+arg, Ug=0,6.
**Garantija langų padengimui teikiama priklausomai nuo medienos ir dažymo tipo, klimato zonos.