Šilti mediniai langai - EURO 94

Šilti mediniai langai - EURO 94
Šilti mediniai langai - EURO 94
Šilti mediniai langai - EURO 94
Šilti mediniai langai - EURO 94
Šilti mediniai langai - EURO 94

A+ KLASĖS ENERGINIS EFEKTYVUMAS 

Šiumos laidumo koef. U=0,83 W/m2K*.

Dėka storesnio profilio, yra galimybė parinkti platesnį (iki 48 mm) ir šilumą taupantį stiklo paketą su specialia selektyvine "Premium 2" danga.

PATVARUMAS IR ESTETIKA

EURO 94 mediniai langai gaminami iš 4 sluoksnių rinktinės klijuotos medienos tašo (94 mm) - taip užtikrinamas medinio lango konstrukcijos tvirtumas ir stabilumas.

MAKSIMALUS SANDARUMAS

Naudojama triguba (staktos, stiklajuostės ir varčios) vokiškų tarpinių sistema. Sužinokite daugiau.

APSAUGA NUO TRIUKŠMO

Dėka patobulintos trijų tarpinių sistemos, mediniai langai ne tik saugo šilumą, bet ir nepraleidžia garso. Garso izoliacijos koef. Rw-35 dB*.

SAUGUMAS IR PATVARUMAS

Europinėms langų sistemoms naudojame ypatingu saugumu, tikslumu ir ilgaamžiškumu pasižyminčią apkaustų gamybos lyderio "G-U" (Vokietija) furnitūrą.

EKOLOGIJA

Mediniams langams gaminti naudojame FSC® sertifikuotą medieną. Gaminiai dažomi ekologiškais vandens pagrindo dažais pagal Vokietijos dažų gamintojo "Remmers" RSG technologiją. Sužinokite daugiau.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Mediniams langams gaminti naudojame tik ilgaamžes ir patvarias medžiagas, ir jiems suteikiame iki 10 metų garantiją**. Sužinokite daugiau.

GYVENIMUI BE RŪPESČIŲ

Visi EURO serijos mediniai langai iš išorės gali būti kaustomi aliuminiu - universalia "GUTMANN" vokiška sistema. Sužinokite daugiau.

Detalesnę gaminių specifikaciją rasite čia!

*Šiluminės lango charakteristikos nustatytos KTU ASI Statybinės fizikos laboratorijoje bandant langą 1230(w) x 1480(h) su 52 mm pločio trijų stiklų paketu 4GN-20T-4-20T-4GN+arg, Ug=0,5.
**Garantija langų padengimui teikiama priklausomai nuo medienos ir dažymo tipo, klimato zonos.