Šilti mediniai langai - EURO 94

Šilti mediniai langai - EURO 94
Šilti mediniai langai - EURO 94
Šilti mediniai langai - EURO 94
Šilti mediniai langai - EURO 94
Šilti mediniai langai - EURO 94
  • Patobulintas profilis: patvarumas ir estetika. Platesnio profilio mediniai langai - EURO 94 gaminami iš 4 sluoksnių rinktinės klijuotos medienos tašo (94 mm), kad medinio lango konstrukcija būtų stabili ir tvirta, nesideformuotų dėl aplinkos poveikio.
  • A+ klasės energinis efektyvumas. Dėka storesnio profilio, yra galimybė parinkti platesnį (iki 48 mm) ir gilesnį šilumą taupantį 3-jų stiklų stiklo paketą su specialia selektyvine "Premium 2" danga, kuri sulaiko ir neišleidžia šilumos iš gyvenamųjų patalpų. Medinio lango - EURO 94 šilumos laidumo koef. U=0,83 W/m2K*.
  • Padidintas sandarumas. Triguba (staktos, stiklajuostės ir varčios) tarpinių sistema: vokiškos, didesniu plotu priglundančios naujo tipo tarpinės neleidžia pro varčios ir staktos sandūra prasiskverbti krituliams ir vėjui bei užtikrina stipresnį, todėl ir sandaresnį medinio lango varčios uždarymą. 
  • Apsauga nuo triukšmo. Dėka patobulintos trijų tarpinių sistemos, mediniai langai ne tik saugo šilumą, bet ir nepraleidžia garso. Garso izoliacijos koef. Rw-35 dB*.
  • Saugumas ir patvarumas. Europinėms langų sistemoms naudojame ypatingu saugumu, tikslumu ir ilgaamžiškumu pasižyminčią apkaustų gamybos lyderio "G-U" (Vokietija) furnitūrą.
  • Ekologija. Mediniams langams gaminti naudojame FSC® sertifikuotą medieną. Gaminiai dažomi ekologiškais vandens pagrindo dažais pagal Vokietijos dažų gamintojo "Remmers" RSG technologiją.
  • Ilgaamžiškumas. Mediniams langams gaminti naudojame tik ilgaamžes ir patvarias medžiagas, ir jiems suteikiame iki 10 metų garantiją**.
  • Kaustymas aliuminiu: gyvenimui be rūpesčių. Visi EURO serijos mediniai langai iš išorės gali būti kaustomi aliuminiu - universalia "GUTMANN" vokiška sistema. Kaustymas aliuminiu medinio lango konstrukcijai suteikia dar didesnį atsparumą agresyviam atmosferos poveikiui, tačiau neapkrauna varstomų dalių papildomu svoriu. Sužinokite daugiau.

Detalesnę gaminių specifikaciją rasite čia!

*Šiluminės lango charakteristikos nustatytos KTU ASI Statybinės fizikos laboratorijoje bandant langą 1230(w) x 1480(h) su 52 mm pločio trijų stiklų paketu 4GN-20T-4-20T-4GN+arg, Ug=0,5.
**Garantija langų padengimui teikiama priklausomai nuo medienos ir dažymo tipo, klimato zonos.