Vidaus durys

ATRASKITE MEGRAME MEDIS SPRENDIMUS IR
GROŽĖKITĖS VIDAUS DURŲ BEI VISO JŪSŲ INTERJERO UŽBAIGIMU!

Iki smulkmenų išpuoselėtos MEGRAME MEDIS vidaus durys pasižymi aukšta kokybe, originaliu dizainu bei stilių ir konstrukcijų gausa. Visos vidaus durys gaminamos individuliai, atsižvelgiant į užsakovo norus ir poreikius, tad turite unikalią galimybę patys susikurti nepriekaištingą interjero elementą. Dekoruokite savo gaminį įmantriais frezavimais, preciziškai pagamintomis stiklajuostėmis, raštuotais stiklais ir skirtingų profilių apvadais. Pasirinkite medienos rūšį ir lukštą gaminio paviršiaus padengimui. Dažykite ar tonuokite vidaus duris įvairiausiomis spalvomis.

Siūlome beapvadines arba klasikinio profilio staktas su įprastinio ar vidinio atidarymo galimybėmis. Pasirinkus kitą varstymo būdą, kaip antai stumdomą, sulankstomą, švytuoklinį ar pasukamą, papildomai rekomenduojame įsigyti ir angokraščio apdailas.

Visos staktos ir apdailos gaminamos įvertinus Jūsų sienos storį bei komplektuojamos su reguliuojamais „L" formos apvadais. Ši technologija suteikia galimybę apgaubti sieną, dalinai paslėpti patalpos remonto metu atsiradusius ar likusius sienos nelygumus, o svarbiausia - apvadų montavimui nenaudoti vinukų. 

INTERJERO ELEMENTAI, PUOŠIANTYS NAMUS

Kuriantiems namų charakterį, gaminame ir bendrą interjero stilių atitinkančius sienų ar lubų apdailos skydus, pertvaras, baldų fasadus, grindjuostes, palanges, langų ar praėjimų angokraščių apdailas ir kita. Kartu su MEGRAME MEDIS vidaus durimis pagaminti Jūsų interjero elementai sudarys nedalomą estetinę visumą.

 

Apsilankykite VIDAUS DURŲ galerijoje ir pamatykite daugiau pavyzdžių SPAUSKITE ČIA .