Klasikinio stiliaus vidaus durys

  

Įsileisti klasikinį interjero stilių į namus - gera ir ramu. Tai idealiai suplanuotas, harmoningas, solidumu ir elegancija alsuojantis stilius.

Klasikinės vidaus durys tampa išliekančios vertės meno kūriniu, pilnu kokybės ir meistriškumo: gracijos durims suteikia preciziškai išbaigti durų puošybiniai elementai ("karūnos", apvadai, kaladėlės), grakščios formos ir simetriškos linijos.

Klasikiniame interjere pilnumo ir išbaigtumo jausmui sukurti rekomenduojame MEGRAME MEDIS grindjuostes, dekoratyvinius sienų apdailos skydus, dekoruotus baldinius fasadus.

KARŪNOS, APVADAI, KALADĖLĖS

Elegancijos durims suteiks skirtingų profilių klasikinio stiliaus reguliuojami durų apvadai,montuojami be jokių vinukų. Išskirtinumo ir prabangos jausmą sukurkite duris papuošdami išraiškingais dekoratyviniais karnizais ("karūnomis"), apvadų bei grindų kaladėlėmis.

DEKORO ELEMEMTAI

Dėka plataus frezų raštų pasirinkimo, varčios, stiklajuosčių, durų apvadų bei kitų durų dekoro elementų dizaino sprendimai yra iš esmės neriboti. Preciziškai pagamintos stiklajuostės, medžio masyvo įsprūdinės detalės ar unikalūs rėmo profiliai taps išskirtiniu jūsų durų puošybiniu elementu.

VARČIŲ SUDALINIMAI

Atsižvelgiant į durų konstrukciją, galimi įvairūs varčios sudalinimo sprendimai: skirtingos sudalinimų formos (uždari kontūrai, taisyklingos geometrines figūros) ir neribotas jų kiekis varčios plokštumoje.


ĮSPRŪDAI

Varčios plokštumoje gali būti viena, dvi arba daugiau įsprūdinių durų detalių (vadinamųjų filingų). Vidaus durims galite pasirinkti skaidrų, matinį ar įvairiai dekoruotą stiklą. Kita vertus, durų varčia gali būti užpildoma patrauklaus dizaino dekoratyviniu užpildu iš dažytos ar faneruotos didelio tankio medienos dulkių plokštės. 

SPALVOS, ATSPALVIAI, TONAI

Galime Jums pasiūlyti itin platų vidaus durų paviršiaus padengimo spektrą: lakavimas, beicavimas ar dažymas. Durų apdailai gali būti naudojama ir sudėtingesnė sendinimo, patinavimo ar dekoravimo technologija.

 

 

VARČIŲ KONSTRUKCIJOS

Klasikiniame stiliuje galimi įvairūs varčios konstrukciniai sprendimai: OPERA - rėminė konstrukcija su stiklajuostėmis.
BOLERO - skydinė dažyta konstrukcija su raižiniais.
Galimi ir kiti varčių kompoziciniai variantai skydinėms durims - KARMEN, FIGARO, SONATA ir rėminėms durims - SIMFONIJA, BOHEMA.


 

KLASIKINIO STILIAUS VIDAUS DURŲ GALERIJA. Daugiau nuotraukų rasite Vidaus durų galerija

Varčios konstrukcija - OPERA

 

 

 

 

Varčios konstrukcija - BOHEMA 

 

 

 

Varčios konstrukcija - SIMFONIJA 

 

 

 

 

 

Varčios konstrukcija - FIGARO 

 

 

 

Varčios konstrukcija - KARMEN