Šiuolaikinio stiliaus vidaus durys

   

Kai kalbame apie šiuolaikinį interjero stilių, įsivaizduojame švarią, detalių neapkrautą, tačiau funkcionalią erdvę. Skoningas dekoracijų naudojimas, aiškios geometrines formos balduose ir kituose interjero elementuose, subtilūs spalviniai sprendimai sukuria paprastą ir tuo pačiu stulbinantį interjero dizainą.

Modernistiniu minimalizmu alsuojančiame interjere vidaus durys tampa skoninga dekoro dalimi - vizualiai lengva, nepompastiška, minimalistine. Vidaus durų dizaine dominuoja lygūs paviršiai, tiesių linijų intarpai, taisyklingų formų raižiniai. 

APVADAI

Įrėminkite vidaus duris šiuolaikiniame interjere pasirinkę profiliuotus ar net visiškai lygius durų apvadus. O pasirinkus skirtingą varčios ir apvadų spalvos derinį - durys taps žaisminga Jūsų namų erdvės detale.

VARČIŲ DIZAINO SPRENDIMAI

Šiuolaikiniame stiliuje dominuoja subtilių, tiesių linijų raižiniai, kurių formą ir skaičių galite pasirinkti patys. Galimas ir išraiškingas gilaus frezavimo sprendimas ar durų varčios papuošimas dekoratyvinėmis stiklajuostėmis iš kietmedžio ar MDF. 

FURNITŪRA

Durų kokybė ir naudojimo komfortas didele dalimi priklauso ir nuo naudojamos furnitūros, tad rankenos, tylaus veikimo arba magnetinės spynos, matomi ar paslėpiami reguliuojami vyriai, mechaniniai slenksčiai ir kiti elementai atsakingai parenkami, užsakomi tik iš žinomų Europos gamintojų bei kruopščiai sumontuojami.

LUKŠTŲ ĮVAIROVĖ

Durys gali būti dengiamos įvairių rūšių natūraliu medienos lukštu, pasižyminčiu unikaliu ir nepakartojamu tekstūros piešiniu bei spalva. Natūralūs, dažniausiai, kietmedžio lakštai vėliau yra lakuojami ar beicuojami beicų spalvų palete, siekiant išgauti norimą atspalvį, išryškinti medieną. 

SPALVŲ GAMA

Šiuolaikiniame interjere dominuoja subalansuotos, šiltos, šviesios, dažniausiai pastelinės vidaus durų bei jų puošybinių elementų spalvos, kurias galite pasirinkti iš visos RAL ar NCS spalvų paletės.

 VARČIOS KONSTRUKCIJOS

Šiuolaikiniame stiliuje dominuoja skydinės faneruotos varčios konstrukcijos be raižinių - JAZZ ir rėminė įsprūdinė konstrukcija - KANTRI.
Galimi ir kiti varčių kompoziciniai variantai skydinėms durims - LATIN, TANGO, ROCK, JAZZ. 
bei rėminėms durims: FUNKY.
Kaip alternatyva, galimas skydinės ir rėminės varčių kompozicinis sprendimas - PUNK.

ŠIUOLAIKINIO STILIAUS VIDAUS DURŲ GALERIJA. Daugiau nuotraukų rasite Vidaus durų galerija

Kompozicinė skydinės ir rėminės varčių konstrukcija - PUNK 

PUNK 04

 

PUNK 02

 

PUNK 03 

 

PUNK 05 

 

Skydinė faneruota vidaus durų varčios konstrukcija su raižiniais - IBIZA

IBIZA 03 

IBIZA 01 

 

IBIZA 02 

 

Skydinė faneruota vidaus durų varčios konstrukcija - JAZZ

JAZZ 01 

 

JAZZ 03 

 

JAZZ 04 

 

JAZZ 02 

 

JAZZ 05 

 

Skydinė dažyta vidaus durų varčios konstrukcija su raižiniais - LATIN 

LATIN 01 

 

LATIN 02 

 

Rėminė įsprūdinė vidaus durų varčios konstrukcija - KANTRI 

KANTRI 04 

 

KANTRI 05 

 

KANTRI 02 

 

KANTRI 03 

 

Skydinė faneruota vidaus durų varčios konstrukcija su stiklajuostėmis - ROCK

ROCK 02

 

ROCK 01 

 

Rėminė vidaus durų varčios konstrukcija su stiklajuostėmis- FUNKY

FUNKY 01 

 

Skydinė dažyta vidaus durų varčios konstrukcija su stiklajuostėmis - TANGO