Šiuolaikinio stiliaus vidaus durys

   

Kai kalbame apie šiuolaikinį interjero stilių, įsivaizduojame švarią, detalių neapkrautą, tačiau funkcionalią erdvę. Skoningas dekoracijų naudojimas, aiškios geometrines formos balduose ir kituose interjero elementuose, subtilūs spalviniai sprendimai sukuria paprastą ir tuo pačiu stulbinantį interjero dizainą.

Modernistiniu minimalizmu alsuojančiame interjere vidaus durys tampa skoninga dekoro dalimi - vizualiai lengva, nepompastiška, minimalistine. Durų dizaine dominuoja lygūs paviršiai, tiesių linijų intarpai, taisyklingų formų raižiniai. 

APVADAI

Įrėminkite duris šiuolaikiniame interjere pasirinkę profiliuotus ar net visiškai lygius durų apvadus. O pasirinkus skirtingą varčios ir apvadų spalvos derinį - durys taps žaisminga Jūsų namų erdvės detale.

VARČIŲ DIZAINO SPRENDIMAI

Šiuolaikiniame stiliuje dominuoja subtilių, tiesių linijų raižiniai, kurių formą ir skaičių galite pasirinkti patys. Galimas ir išraiškingas gilaus frezavimo sprendimas ar durų varčios papuošimas dekoratyvinėmis stiklajuostėmis iš kietmedžio ar MDF. 

FURNITŪRA

Durų kokybė ir naudojimo komfortas didele dalimi priklauso ir nuo naudojamos furnitūros, tad rankenos, tylaus veikimo arba magnetinės spynos, matomi ar paslėpiami reguliuojami vyriai, mechaniniai slenksčiai ir kiti elementai atsakingai parenkami, užsakomi tik iš žinomų Europos gamintojų bei kruopščiai sumontuojami.

LUKŠTŲ ĮVAIROVĖ

Durys gali būti dengiamos įvairių rūšių natūraliu medienos lukštu, pasižyminčiu unikaliu ir nepakartojamu tekstūros piešiniu bei spalva. Natūralūs, dažniausiai, kietmedžio lakštai vėliau yra lakuojami ar beicuojami beicų spalvų palete, siekiant išgauti norimą atspalvį, išryškinti medieną. 

SPALVŲ GAMA

Šiuolaikiniame interjere dominuoja subalansuotos , šiltos, šviesios, dažniausiai pastelinės vidaus durų bei jų puošybinių elementų spalvos, kurias galite pasirinkti iš visos RAL ar NCS spalvų paletės.

 VARČIOS KONSTRUKCIJOS

Šiuolaikiniame stiliuje dominuoja skydinės faneruotos varčios konstrukcijos be raižinių - JAZZ ir rėminė įsprūdinė konstrukcija - KANTRI.
Galimi ir kiti varčių kompoziciniai variantai skydinėms durims - LATIN, TANGO, ROCK, JAZZ. 
bei rėminėms durims: FUNKY.
Kaip alternatyva, galimas skydinės ir rėminės varčių kompozicinis sprendimas - PUNK.

ŠIUOLAIKINIO STILIAUS VIDAUS DURŲ GALERIJA. Daugiau nuotraukų rasite Vidaus durų galerija

Varčios konstrukcija - PUNK 

 

Varčios konstrukcija - IBIZA

 

Varčios konstrukcija - JAZZ

 

 

 

Varčios konstrukcija - LATIN 

 

Varčios konstrukcija - KANTRI