Unikalaus stiliaus vidaus durys

  

Unikalaus stiliaus vidaus durys - ieškantiems netradicinių interjero sprendimų. Šis išradingumo nestokojantis interjero elementas dažnai puošiamas įmantriomis dekoracinėmis detalėmis, originaliais raižiniais, yra neįprasto aukščio, formos ar konstrukcijos.

Dėka inovatyvių dažyto ar lukštu padengto paviršiaus apdirbimo technologijų - durys gali tapti elegancija ar net laukine egzotika kvepiančiu Jūsų namų interjero elementu.  

 STAKTOS

Šiuolaikiniuose interjeruose puikiai dera beapvadinės vidaus durys, kurių šoniniai elementai: staktos bei apvadai - yra pašalinami. Mylintiems estetišką ir „švarų" interjerą siūlome ne tik beapvadines, bet ir nematomas staktas - tai inovatyvus sprendimas, kai durys tiesiog įsilieja sienoje.

VARČIŲ DIZAINO SPRENDIMAI

Kai vidaus durys tampa unikaliu Jūsų pačių sukurtu meno kūriniu: persipinantys kontūrai, unikalūs raižinių siluetai - šiandien mes galime perkelti Jūsų išsirinktą piešinį ant dažyto ar lukštu padengto durų paviršiaus.
Kuriantiems duris, kaip išskirtinį interjero elementą, rekomenduojame pažaisti ne tik su durų atspalviu, bet ir su skirtingo lukšto kombinacijomis, jų kryptimis ir formomis.

DYDIS IR FORMA

Sudėtingos ir modernios gamybos technologijos leidžia įgyvendinti nekasdienius Jūsų sprendimus dėl neįprastos gaminio formos, aukščio ar pločio. Kaip antai, itin platūs durų apvadai ar imitaciniai viršduriai - puikus pasirinkimas siekiant optiškai padidinti duris.

DEKORO ELEMENTAI

Puošybinės nerūdijančio plieno, aliuminio juostelės, stilingi stiklo ar lukšto intarpai, iškilios medinės, odinės ar kitos medžiagos detalės - puikus sprendimas dekoruoti vidaus duris. 

SPALVA IR BLIZGUMAS

Sukurkite harmoningą būsto vaizdą priderindami vidaus duris prie grindų spalvos, arba atvirkščiai - suteikite kontrasto ir žaismingumo savo durims parinkdami išraiškingas spalvas iš visos RAL ir NCS spalvų paletės. Papildomą išskirtinumą sukurkite pasirinkę dvispalvio ar blizgaus dažymo galimybę. 

 

VARČIŲ KONSTRUKCIJOS

Unikalaus stiliaus vidaus durims dažniausiai pasirenkamos skydinės varčios konstrukcijos ELECTRO ir TECHNO . Galimi ir kiti skydinių konstrukcijų sprendimai: TRANCE, BEAT. Kaip alternatyva, galimas skydinės ir rėminės varčių kompozicinis sprendimas - JUNGLE. 

UNIKALAUS STILIAUS VIDAUS DURŲ GALERIJA. Daugiau nuotraukų rasite Vidaus durų galerija

Skydinė dažyta vidaus durų varčios konstrukcija su raižniais - TECHNO

TECHNO 01

TECHN0 02 

 

TECHNO 03 

 

Kompozicinė skydinės ir rėminės vidaus durų varčių konstrukcija - JUNGLE

JUNGLE 01 

 

Skydinė faneruota vidaus durų varčios konstrukcija su raižiniais - ELECTRO

ELECTRO 02 

ELECTRO 01 

 

Skydinė faneruota vidaus durų varčios konstrukcija - TRANCE

TRANCE 02 

 

TRANCE 01 

 

Skydinė dažyta vidaus durų varčios konstrukcija - BEAT

BEAT 02 

BEAT 01 

 

BEAT 03